Понеділок, 2018-01-22, 5:44 PM
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS
Меню
Категорії розділу
Планування роботи [16]
Навчальні плани і програми [6]
Нормативно-правова документація МНВК [5]
Ліцензування професій [10]
Накази МНВК [9]
Внутрішній контроль [7]
Накази, листи МОНУ [3]
Методична робота [15]
Методичні рекомендації [2]
Охорона праці [3]
Методист з профорієнтаційної роботи [2]
Професійне навчання [2]
Профспілка [1]
Звітність [3]
Презентація роботи МНВК [7]
Педагогічні працівники [5]
Документи [6]
Заступник директора з НВР [6]
Посадові інструкції [7]
Успішність [3]
Атестація педагогів [1]
Каталоги
Форма входу
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 183
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Афоризми
Корисні посилання
Міні-чат
200
Свята
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини
Головна » Файли » РОБОТА МНВК » Посадові інструкції

Посадова інструкція заступника директора з адміністративно-господарської роботи Новоселицького МНВК
[ Викачати з сервера (48.0Kb) ] 2014-11-03, 9:29 AM

Посадова інструкція 

заступника директора з адміністративно-господарської роботи Новоселицького МНВК

1.Загальні положення

1.1. Ця інструкція розроблена на основі тарифно-кваліфікаційної характеристики заступника директора Новоселицького МНВК. Під час розробки Інструкції враховані також рекомендації з питань організації охорони праці в закладах Міністерства освіти України.

1.2. Заступник директора МНВК з адміністративно-господарської роботи призначається на посаду і звільняється з неї директором МНВК. У період відпустки і тимчасової непрацездатності заступника директора МНВК з адміністративно-господарської роботи його обов’язки виконує директор МНВК.

1.3. Заступник директора МНВК з адміністративно-господарської роботи повинен мати вищу педагогічну освіту і стаж роботи не менше ніж 5 років на педагогічній чи керівній посаді.

1.4. Особа, яка не має спеціальної підготовки чи необхідного стажу роботи, але володіє достатнім практичним досвідом і виконує якісно та в повному обсязі покладені на неї посадові обов’язки, як виняток, може бути призначена на посаду заступника директора МНВК з адміністративно-господарської роботи.

1.5. Заступник директора МНВК з адміністративно-господарської роботи повинен мати відповідну групу допуску з електробезпеки, якщо в штаті МНВК немає електрика.

1.6. Заступник директора МНВК з адміністративно-господарської роботи підпорядковується безпосередньо директору МНВК.

1.7. У своїй діяльності заступник директора МНВК з адміністративно-господарської роботи керується Конституцією і законами України, Указами Президента України, рішеннями Кабінету Міністрів України і органів управління освітою всіх рівнів з питань адміністративно-господарської діяльності закладів освіти, правилами і нормами охорони праці, техніки безпеки і протипожежного захисту, а також Статутом і локальними правовими актами МНВК (в тому числі Правилами внутрішнього трудового розпорядку, наказами і розпорядженнями директора, цією Інструкцією), трудовим договором (контрактом). Заступник директора МНВК з адміністративно-господарської роботи дотримується Конвенції про права дитини.

2. Функції

Основними напрямами діяльності заступника директора МНВК з адміністративно-господарської роботи є:

2.1.Забезпечення господарської діяльності МНВК.

2.2.Матеріально-технічне забезпечення навчального процесу.

2.3.Забезпечення здорових та безпечних умов праці і навчання.

3. Посадові обов’язки

Заступник директора МНВК з адміністративно-господарської роботи виконує такі посадові обов’язки:

3.1.Керує господарською діяльністю МНВК.

3.2.Приймає матеріальні цінності, майно, меблі, інвентар комбінату під відповідальність на зберігання в порядку, встановленому законодавством.

3.3.Забезпечує працівників МНВК  канцелярським приладдям, предметами господарського призначення.

3.4.Забезпечує своєчасну підготовку комбінату до початку навчального року.

3.5.Здійснює поточний контроль за господарським обслуговуванням і належним технічним та санітарно-гігієнічним станом споруд, класів, навчальних кабінетів, майстерень, спортзалу, житлових та інших приміщень, іншого майна МНВК, а також їдальні відповідно до вимог норм і правил життєдіяльності.

3.6.Контролює раціональні витрати матеріалів і коштів школи.

3.7.Керує роботою з благоустрою, озеленення і прибирання території МНВК.

3.8.Спрямовує і координує роботу підпорядкованого йому технічного і обслуговуючого персоналу МНВК, веде облік робочого часу цієї категорії працівників.

3.9.Організовує інвентарний облік майна МНВК, проводить інвентаризацію майна, своєчасно складає звітність і веде документацію щодо відповідної ділянки роботи.

3.10.Здійснює заходи щодо розширення господарської самостійності МНВК, забезпечує своєчасне укладання необхідних угод.

3.11.Забезпечує дотримання вимог охорони праці під час експлуатації головної будівлі та інших приміщень МНВК, технологічного, енергетичного обладнання, здійснює їх періодичний огляд і організовує їх поточний ремонт.

3.12.Забезпечує дотримання вимог техніки безпеки під час переміщення вантажів, вантажно-розвантажувальних робіт, експлуатації транспортних засобів на території МНВК.

3.13.Організовує дотримання норм пожежної безпеки забудов і споруд, слідкує за справністю засобів пожежегасіння.

3.14.Забезпечує навчальні кабінети, майстерні, побутові, господарські та інші приміщення обладнанням та інвентарем, які відповідають правилам і нормам безпеки життєдіяльності, стандартам безпеки праці.

3.15.Організовує проведення щорічних замірів опору ізоляції електроустановок і електропроводки, пристроїв заземлення, періодичне випробовування і відповідне підтвердження справності водонагрівних та парових котлів, ємностей, які працюють під тиском, балонів для зріджених газів та газів під тиском, аналіз повітряного середовища на вміст пилу, газів і парі шкідливих речовин, вимірювання рівня освітленості, радіації, шуму в приміщеннях навчального закладу відповідно до правил і норм безпеки життєдіяльності.

3.16.Організовує не менш як один раз на 5 років розробку інструкцій з охорони праці для технічного персоналу.

3.17.Організовує навчання, проводить інструктажі на робочому місці (вступний і періодичний) технічного та обслуговуючого персоналу, обладнує куточок безпеки життєдіяльності.

3.18.Отримує відповідно до поданих заявок спецодяг, спецвзуття та інші засоби індивідуального захисту для працівників, учнів комбінату.

3.19.Забезпечує облік, зберігання протипожежного обладнання, просушування, прання, ремонт і знезараження спецодягу, спецвзуття та засобів індивідуального захисту.

4. Права

Заступник директора МНВК з адміністративно-господарської роботи має право в межах своєї компетенції:

4.1.Давати обов’язкові для виконання розпорядження і вказівки підпорядкованим йому працівникам з числа технічного і обслуговуючого персоналу МНВК.

4.2.Вільно відвідувати будь-які приміщення МНВК для контролю за збереженням майна, дотриманням правил пожежної безпеки, виробничої санітарії і безпеки праці без порушення нормального перебігу навчального процесу.

4.3.Робити подання директору МНВК про притягнення до дисциплінарної і матеріальної відповідальності працівників МНВК за знищення майна МНВК, порушення правил техніки безпеки, виробничої санітарії та пожежної безпеки.

4.4.Вносити пропозиції щодо вдосконалення організації праці технічного і обслуговуючого персоналу, рекомендувати працівників цієї категорії для нагородження та заохочення.

5. Відповідальність

5.1.Заступник директора МНВК з адміністративно-господарської роботи несе відповідальність за збереження майна і господарського інвентарю комбінату, їх своєчасне відновлення і поновлення, дотримання правил техніки безпеки, виробничої санітарії та пожежної безпеки у встановленому законом порядку.

5.2.За невиконання чи неналежне виконання без поважних причин Статуту і Правил внутрішнього трудового розпорядку МНВК, законних розпоряджень, директора МНВК та інших локальних актів, посадових обов’язків, визначених цією Інструкцією, в тому числі за невикористання наданих прав, заступник директора МНВК з адміністративно-господарської роботи несе дисциплінарну відповідальність у порядку, визначеному трудовим законодавством. За грубе порушення трудової дисципліни як дисциплінарне покарання може бути застосоване звільнення.

5.3.За порушення правил пожежної безпеки, охорони праці, санітарно-гігієнічних правил організації навчально-виховного процесу заступник директора комбінату з адміністративно-господарської роботи притягається до адміністративної відповідальності в порядку і у випадках, передбачених адміністративним законодавством.

5.4.За завдані МНВК чи учасникам навчального процесу у зв’язку з виконання (невиконанням) своїх посадових обов’язків збитки заступник директора МНВК з адміністративно-господарської роботи несе матеріальну відповідальність у порядку і в межах, визначених трудовим і/чи цивільним законодавством.

ою роботу на навчальний рік та навчальну чверть. План роботи затверджується директором МНВК не пізніше ніж через п’ять днів після початку запланованого періоду.

6. Взаємовідносини (зв’язки за посадою)

Заступник директора МНВК з адміністративно-господарської роботи:

6.1.Працює в режимі ненормованого робочого дня.

6.2.Самостійно планує свою роботу на навчальний рік та навчальну чверть. План роботи затверджується директором МНВК не пізніше ніж через п’ять днів після початку запланованого періоду.

6.3.Отримує від директора МНВК інформацію нормативно-правового та організаційно методичного, господарсько-розпорядчого характеру, ознайомлюється з відповідними документами.

6.4.Візує накази директора МНВК з питань адміністративно-господарської діяльності.

6.5.Систематично обмінюється з працівниками МНВК інформацією з питань, які належать до його компетенції.

 

З посадовою інструкцією ознайомлений:  ____________          _______________

Інструкцію отримав:    ________________   __________________

 «___» ____________ 20__ р.

Категорія: Посадові інструкції | Додав: Andriy | Теги: алгоритм
Переглядів: 1672 | Завантажень: 40 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Новини
ДОДАТИ НОВИНУ
Нові надходження
Блог
Форум
Районний МК
Презентація МНВК
Методичний блок
«Учительський журнал (профтехосвіта)»
«Методичний портал (професійна освіта)»
«Методичний портал-2 (професійна освіта)»
«Навчально-методичні матеріали Новоселицького МНВК»
Відеопрезентація
Публічний блок

Закон України "Про доступ до публічної інформації"

Публічні документи

Порядок оскарження

Перелік відомостей, що становить службову інформацію

Рейтинг матеріалів
Рейтинг сайтів
Категорії сайтів
Copyright Virtos © 2018     Розробка та технічна підтримка сайту: Шкварчук А.І. Молдован О.Є.Конструктор сайтів - uCoz