Понеділок, 2018-01-22, 5:54 PM
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS
Меню
Категорії розділу
Новини Новоселицького МНВК [9]
Новини освіти та МНВК України [3]
Каталоги
Форма входу
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 183
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Афоризми
Корисні посилання
Міні-чат
200
Свята
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини
Головна » 2014 » Квітень » 17 » Звіт про проведення атестації педагогічних працівників Новоселицького МНВК у 2013-2014 навчальному році
2:37 PM
Звіт про проведення атестації педагогічних працівників Новоселицького МНВК у 2013-2014 навчальному році

Атестація педагогів – це комплексне оцінювання рівня кваліфікації, педагогічної компетентності, професіоналізму, продуктивної діяльності й результативності в роботі.

Атестація розглядається в єдиному комплексі з роботою щодо підвищення фахового рівня і педагогічної майстерності. Вона дає можливість перевірити рівень готовності педагога до навчально-виховної діяльності, педагогічного спілкування, самовдосконалення, а також професійну майстерність.

 

Виховання творчого колективу шляхом атестації – є одним з найголовніших аспектів управління цілісним педагогічним процесом. В Новоселицькому МНВК здійснюється систематична робота з посилення ролі атестації, як стимулу професійного росту педагогів, розвитку їхньої ініціативи.

Відкриті уроки, позакласні заходи, “круглі столи”, творчі звіти, створення методичних розробок – перелік заходів, що сприяють творчому і професійному росту педагогічних працівників, покращенню навчально-виховного процесу.

Структурна схема вивчення роботи педагога під час атестації в Новоселицькому МНВК наступна:

І етап - Підготовчий період з інформаційно-методичною підготовкою педагогів. У цей час проводиться організаційна робота:

 1. створення атестаційної комісії;
 2. видання наказу про створення атестаційної комісії;
 3. подання та розгляд заяв;
 4. видання наказу про атестацію, складання плану проведення атестації, складання графіку засідань атестаційної комісії;
 5. зміни в перспективному плануванні, курсовій перепідготовці;
 6. ознайомлення педагогів, які атестуються із змістом питань щодо самоосвіти, з положенням про атестацію.

ІІ етап - самоатестація та оцінювання професійної діяльності педпрацівників учасниками навчально-виховного процесу. Спочатку педагоги, що атестуються, складають план індивідуальної підготовки до атестації.

У цей період членами атестаційної комісії, дирекцією МНВК, методичними об’єднаннями, методистами районного методкабінету вивчається :

 1. система роботи педагога,
 2. відвідування уроків теоретичного та виробничого навчання, позакласних заходів, проведення контрольних робіт, зрізів.
 3. діагностики результативності знань, умінь і навичок дітей.

Використовуються методика дослідження  та оцінки рівня професійної діяльності педагогічних працівників, що дає змогу шляхом анкетування визначити рейтинг педагогічного працівника.

ІІІ етап - заключний етап. В цей період:

 1. проводяться підсумки атестації з фіксацією результатів роботи,
 2. встановленням кваліфікаційної категорії,
 3. присвоєнням педагогічного звання,
 4. узагальнення педагогічного досвіду,
 5. пропозиції до атестації педагогів у наступному році.

 

 

 

Відповідно наказу №38  від 20 вересня 2013 року “Про проведення атестації педагогічних працівників МНВК в 2013/2014 н.р.” в цьому навчальному році атестувались три педагога:

1Луцик Ігор Іванович – викладач технологій (підготовка водіїв АТЗ категорій «С1» та «В») Новоселицького міжшкільного навчально-виробничого комбінату

Луцик Ігор Іванович працює в Новоселицькому міжшкільному навчально-виробничому комбінаті з 2008 року на посаді викладача технологій. Педагогічний стаж складає 34 років.

За час роботи у навчальному закладі Луцик І.І. зареко­мендував себе як досвідчений, творчо працюючий педагог, професіонал своєї справи.  Його кредо: «Педагогічна творчість учителя – основа формування творчої особистості учня».

Проблема, над якою працює педагог -  «Планування та технології особистісно-зорієнтованого уроку». Основна ідея досвіду – розвиток творчої навчальної активності в процесі навчання.

Уроки проводить дуже професійно, творчо, цікаво, використовуючи інноваційні методи навчання. Велику увагу приділяє наочності під час навчання, тому часто на своїх уроках застосовує мультимедійну дошку,  схеми, стенди, макети, алгоритми дій тощо. Самостійно виготовив роздатковий матеріал з діючими макетами (за умовами ліцензування) для кабінету з правил дорожнього руху. Здійснив технічне укомплектування кабінету для впровадження і широкого використання ІКТ (комп’ютер, проектор, мережа інтернет тощо). Якість знань учнів – 87%, середній бал – 8,6б.

Луцик І.І. є головою методичної комісії викладачів автосправи. Систематично впроваджує передовий педагогічний досвід, бере участь у його поширенні, надає практичну допомогу іншим педагогічним працівникам.

У стосунках з учнями та колегами толерантний, спокійний, ввічливий. Користується авторитетом серед колег, батьків і учнів.

2. Главицький Анатолій Якимович – викладач технологій (підготовка водіїв АТЗ категорії «С1» та «В») Новоселицького міжшкільного навчально-виробничого комбінату

Главицький Анатолій Якимович працює в Новоселицькому міжшкільному навчально-виробничому комбінаті з 2007 року на посаді викладача технологій (підготовка водіїв АТЗ категорії «С1»). Педагогічний стаж складає 24 роки.

За час роботи у навчальному закладі Главицький А.Я. зареко­мендував себе як творчо працюючий педагог, професіонал своєї справи.  Його кредо: «У навчанні та вихованні – від простого до складного».

Проблема, над якою працює педагог -  «Використання тематичних завдань при вивченні правил дорожнього руху». Основна ідея досвіду – розробка тематичних різнорівневих завдань з правил дорожнього руху для досягнення високого рівня знань учнів з предмета.

Уроки проводить творчо, цікаво, використовуючи різні методи навчання та виховання. Велику увагу приділяє наочності під час навчання, використовуючи  схеми, стенди тощо. Розробив тематичні різнорівневі завдання з правил дорожнього руху. Якість знань учнів – 78%, середній бал– 8,3 бала.

Главицький А.Я. є членом методичної комісії викладачів автосправи. Надає практичну допомогу іншим педагогічним працівникам.

У стосунках з учнями та колегами добрий, спокійний, ввічливий. Користується повагою серед колег, батьків та учнів.

3. Продан Володимир Леонідович – майстер виробничого навчання з підготовки водіїв Новоселицького міжшкільного навчально-виробничого комбінату

Продан Володимир Леонідович працює в Новоселицькому міжшкільному навчально-виробничому комбінаті з 2008 року на посаді майстра виробничого навчання з підготовки водіїв. Педагогічний стаж складає 6 років.

За час роботи у навчальному закладі Продан В.Л. зареко­мендував себе як відповідальний та працьовитий педагог, професійний водій. Його педагогічне кредо: «Не бійся, що не знаєш, бійся, що не навчишся».

Проблема, над якою працює педагог -  «Нестандартні підходи до вироблення умінь та навичок під час практичного водіння». Основна ідея досвіду – активізація навчальної діяльності учнів при проходженні практичного водіння в незвичних умовах.

Уроки проводить творчо, цікаво.  Велику увагу приділяє умінням швидко виходити з різноманітних ситуацій на дорозі під час проходження практичного водіння. Розробив дорожню розмітку на майданчику для маневрової їзди, щоб учні могли краще набувати умінь і навичок водіння. Якість знань учнів – 81%, середній бал – 3,8 б (за 5 бальною системою).

Продан В.Л. є активним членом методичної комісії майстрів виробничого навчання з підготовки водіїв. Надає практичну допомогу іншим педагогічним працівникам.

У стосунках з учнями та колегами толерантний, ввічливий, з почуттям гумору. Користується повагою серед колег, батьків та учнів.

Підсумками проходження педагогами атестації були їхній творчі звіти на засіданні атестаційної комісії. Комісія проатестувала всіх педагогів, прийняла рішення про їх відповідність займаній  посаді і встановила:

 1. Підтвердити кваліфікаційну категорію «спеціаліст» викладачу технологій Главицькому Анатолію Якимовичу.
 2. Підтвердити кваліфікаційну категорію «спеціаліст» (8 тарифний розряд) майстру виробничого навчання з підготовки водіїв Продану Володимиру Леонідовичу.
 3. Порушити клопотання         перед атестаційною комісією управління освіти, молоді та спорту Новоселицької райдержадміністрації про відповідність Луцика І.І. раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та  педагогічного звання «вчитель-методист».

Основними проблемами, які розв’язувались атестаційною комісією Новоселицького МНВК в ході атестації були:

 1. оновлення змісту і методів проведення атестації, її вплив на запровадження інноваційних підходів, нових технологій у навчально-виховний процес,
 2. курсова перепідготовка як надійний шлях підвищення педагогічної майстерності вчителя,
 3. педагогічний аналіз і самоаналіз у процесі здійснення атестації педагогів.

Навколо розв’язання зазначених проблем будувалась уся робота з атестації. Членами комісії основна увага приділялась вивченню системи роботи педагогів, інформаційному забезпеченню ходу атестації. З метою попередження недоліків у роботі з питань атестації та її удосконалення велика увага була приділена глибокому вивченню документів, змін і доповнень до нового Типового положення про атестацію, пропаганді передового педагогічного досвіду. Для цього проводились відкриті уроки та виховні заходи, взаємовідвідування уроків. Вивчалась робота педагогічних працівників над підвищенням своєї кваліфікації, якістю уроків, умінням здійснювати індивідуальний підхід до навчання і виховання.

Атестація проводилась в умовах широкої гласності, в обстановці творчої активності й високої відповідальності за доручену справу. Атестація стала ще одним етапом в зростанні педагогічної майстерності педагогічних працівників МНВК, сприяла їх творчому доробку.

Категорія: Новини Новоселицького МНВК | Переглядів: 1110 | Додав: Andriy | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Новини
ДОДАТИ НОВИНУ
Нові надходження
Блог
Форум
Районний МК
Презентація МНВК
Методичний блок
«Учительський журнал (профтехосвіта)»
«Методичний портал (професійна освіта)»
«Методичний портал-2 (професійна освіта)»
«Навчально-методичні матеріали Новоселицького МНВК»
Відеопрезентація
Публічний блок

Закон України "Про доступ до публічної інформації"

Публічні документи

Порядок оскарження

Перелік відомостей, що становить службову інформацію

Рейтинг матеріалів
Рейтинг сайтів
Категорії сайтів
Архів записів
Copyright Virtos © 2018     Розробка та технічна підтримка сайту: Шкварчук А.І. Молдован О.Є.Конструктор сайтів - uCoz